TEXTOGRAF i originallåda, 1900-tal.

1483480. TEXTOGRAF i originallåda, 1900-tal.

höjd 11 cm, bredd 51 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 11 cm, bredd 51 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 882