DIVERSE SMYCKEN, silver. Bland annat broscher, armband, örhängen m m. 1900-tal.

14834. DIVERSE SMYCKEN, silver. Bland annat broscher, armband, örhängen m m. 1900-tal.

Bland annat brosch Finland i form av påfågel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 854