Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
HILDING ASP. "Vid Tanneforsfallen". Olja på pannå. Signerad och daterad 1945.
148325. HILDING ASP. "Vid Tanneforsfallen". Olja på pannå. Signerad och daterad 1945.
38 x 56 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 56 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 920