STRINGHYLLA , 3 hyllplan, vita gavlar, 1950-tal.

148323. STRINGHYLLA , 3 hyllplan, vita gavlar, 1950-tal.

Trä/plastöverdragen metall. Höjd 76 cm, bredd 79 cm, djup 20 cm.

"NOTERA ATT FÖREMÅLEN FINNS PLACERADE I HÄSSLEHOLM".

Bruks- och åldersslitage, smuts, hyllplan med blekning och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 267