OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, signerad Hellvi, kroki.

1482875. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, signerad Hellvi, kroki.

Ramens mått ca 53 x 100 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 53 x 100 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 503