BARBRO JÖNSSON. Skulptur, glas.

1482521. BARBRO JÖNSSON. Skulptur, glas.

Tupp. Signerad. Höjd inklusive sockel. 35 cm. Längd 30 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 837