MARCEL MARIEN. Paraply. Litografi.

1482340. MARCEL MARIEN. Paraply. Litografi.

Signerad. 89/100
Med ark: 500 x 650 mm
Bildyta: 380 x 500 mm.

bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. 89/100
Med ark: 500 x 650 mm
Bildyta: 380 x 500 mm.

bruksspår.

Antal besök: 451