DÄCKSTOL, med avtagningsbar bricka, 1900-tal.

1482303. DÄCKSTOL, med avtagningsbar bricka, 1900-tal.

Ställbar rygghöjd.
Sitthöjd ca 37 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Skötmärken. Dyna med smuts och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar rygghöjd.
Sitthöjd ca 37 cm.

Antal besök: 2 627