AKUSTISK GITARR I FODRAL, 1950-tal.

1482273. AKUSTISK GITARR I FODRAL, 1950-tal.

Längd 100 cm. Bredd 42 cm.

1 kugghjul på mekaniken saknas. Skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100 cm. Bredd 42 cm.

Antal besök: 1 117