FICKUR, 3 st, varav två i silver, tidigt 1900-tal.

14818. FICKUR, 3 st, varav två i silver, tidigt 1900-tal.

Ett ur märkt på urtavlan "Mora". Mormorsur och "Mora" i silver.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 012