PELARBORD, 1800-tal.

PELARBORD, 1800-tal.
148070. PELARBORD, 1800-tal.

Pelarbord, björk, björkrot
Diameter
Höjd 70 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
148070. PELARBORD, 1800-tal.

Pelarbord, björk, björkrot
Diameter
Höjd 70 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 656