VITRINSKÅP, Ombyggd skänk. 1900-talets mitt.

148024. VITRINSKÅP, Ombyggd skänk. 1900-talets mitt.

Vitmålad, med belysning

Bredd 117 cm, Djup 71 cm, Höjd 118 cm.

Bruksslitage, Senare bemålning och ombyggd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad, med belysning

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 954