PARTI SILVER, ca 36 delar, mestadels kaffeskedar, total vikt ca 478 g.

14802. PARTI SILVER, ca 36 delar, mestadels kaffeskedar, total vikt ca 478 g.

Bestående av bla, turistskedar, servettringar, bokmärke mm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 382