SKRIVSKÅP,1800/1900-tal.

148002. SKRIVSKÅP,1800/1900-tal.

Björk. Skåpet inrett med 3 hyllor samt två lådor. Sekretär med 4 lådor, inredd med 13 lådor och ett skåp. Längd 105 cm, bredd 53 cm, höjd 204 cm.

Knappar till lådor i sekretär saknas. Maskstunget, renoverat samt kompletterat, repor samt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 574