PARTI MORTLAR, 11 st, sten, 1900-tal.

14797. PARTI MORTLAR, 11 st, sten, 1900-tal.

Varierande storlekar och färg.
Höjd 4 - 11 cm.

Bruksslitage, skador. Samtliga stöta är ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4 - 11 cm.

Antal besök: 570