BORDSLAMPOR, 1 par, "Skomakarlampa", mässing och glas, 1900-talets sista kvartal.

147958. BORDSLAMPOR, 1 par, "Skomakarlampa", mässing och glas, 1900-talets sista kvartal.

Höjd 40 cm.

Lätt bruksslitage. Lätt anlupen mässing på en fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Antal besök: 4 736