SCHACKKLOCKA, Tower Clock, 1900-talets andra del.

147946. SCHACKKLOCKA, Tower Clock, 1900-talets andra del.

Mekanisk. Längd 23, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 450