LJUSSTAKE, mässing, "Mistel", Skultuna, 4 ljuspunkter. 1900-talets slut.

147944. LJUSSTAKE, mässing, "Mistel", Skultuna, 4 ljuspunkter. 1900-talets slut.

Höjd 30 cm.

Bruksslitage, repor, stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Antal besök: 6 607