VÄGGPENDYL, A.G Hjerner, Söderköping, rokokostil, 1800 tal.

147916. VÄGGPENDYL, A.G Hjerner, Söderköping, rokokostil, 1800 tal.

Rikt skuren dekor med rosor samt rosbuskar.
Höjd 93 cm.

Sprickor, förgyllningsbortfall, bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 93 cm.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 686