Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, porslin, Bing och Gröndahl, 1900-tal.
1478873. FIGURIN, porslin, Bing och Gröndahl, 1900-tal.
höjd 17 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 17 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
276