GLASSERVISDELAR, 20 delar, "Druva", Kosta Boda/ Boda.

147874. GLASSERVISDELAR, 20 delar, "Druva", Kosta Boda/ Boda.

Uppläggningsfat diameter 35 cm.
Skål dia 22 cm.
6 tallrikar dia ca 24-26 cm.
6 assietter dia ca 18-19,5 cm.
6 vinglas höjd ca 14,5 cm.

nagg på ett vinglas. Slitage, avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål dia 22 cm.
6 tallrikar dia ca 24-26 cm.
6 vinglas höjd ca 14,5 cm.

Antal besök: 3 298