BYRÅ, SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.

14787. BYRÅ, SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.

Nyckel finns (sideboard), sideboardets längd 120, bredd 27, höjd 77 cm, byråns längd 101, bredd 46, höjd 67 cm.

Nyckel saknas, slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 447