SKÄNK, vit/svartmålat, 1900-talets första hälft.

147852. SKÄNK, vit/svartmålat, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 113 cm. Bredd ca. 113 cm. Djup ca. 54 cm.

Senare bemålning. Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 928