HENRI SERT. Akvarell.

1478003. HENRI SERT. Akvarell.

Ansikte. Signerad samt daterad 1959. 26x20 cm.

Syrafri inramning med museieglas.

Henri Sert (1938–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

Henri Sert (1938–1964)

Antal besök: 1 126