"KARLSSONHÖGTALARE" 2 st, 1970-tal.

147790. "KARLSSONHÖGTALARE" 2 st, 1970-tal.

Höjd 62 cm
Djup 42 cm
Bredd 22 cm.

Bruksslitage, ej funktoponstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm
Djup 42 cm
Bredd 22 cm.

Antal besök: 2 766