BYRÅ, 5-lådig, 1800-talets slut.

147762. BYRÅ, 5-lådig, 1800-talets slut.

Längd 104,5, bredd 53, höjd 119 cm.

Slitage, färgbortfall, fläckar, senare målning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 644