GOLVLAMPOR, 2 st, "Kosta Lampan" Anna Ehrner. 1970/80-tal.

147760. GOLVLAMPOR, 2 st, "Kosta Lampan" Anna Ehrner. 1970/80-tal.

Förkromad metall samt skärmar i ljust sämskskinn. Höjd ca 139. Diamater på skärm 62 cm.

Slitage, repor, fläckar, märken, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 065