BENHARD LUNDSTRÖM. Blandteknik.

1477408. BENHARD LUNDSTRÖM. Blandteknik.

Skeppsporträtt, signerad B Lundström, 39x53 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 339