HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-talets sista kvartal.

147738. HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-talets sista kvartal.

Målat. Överdel med glasat dörrpar och bakomliggande hyllplan. Underdel med räfflat dörrpar och bakomliggande hyllplan. Längd 86, djup 52, höjd 178 cm.

Bruksslitage. Mindre torrspricka i skåpets krön. Mindre stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 994