EINAR LYNGE-AHLBERG. Komposition, blandteknik på pannå, signerad samt daterad -49.

147720. EINAR LYNGE-AHLBERG. Komposition, blandteknik på pannå, signerad samt daterad -49.

A tergo text "Lynge-Ahlberg / MA Mars -89 Till Nils från Margaretha med tack"
Ca 55,5 x 91 cm.

Fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 55,5 x 91 cm.

Fläckar, repor.

Antal besök: 2 160