PORSLINSDOCKA, 1920-tal.

PORSLINSDOCKA, 1920-tal.
1476861. PORSLINSDOCKA, 1920-tal.

Höjd cirka 22 cm.

Bruksslitage, fläckar på kjol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 22 cm.

Antal besök: 592