KARMSTOL, jugend, 1800/1900-tal.

147673. KARMSTOL, jugend, 1800/1900-tal.

Björk. Klädd rygg och sits. Tyget med orientalisk dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 874