SALSKÅP, rokoko, 1700 tal.

147649. SALSKÅP, rokoko, 1700 tal.

Brutet profilerat krön, överskåp med dörrar nederdel med lådor.
svängda ben, 2 delat, överdel med lös skedhylla.
Höjd 200 cm, längd 131 cm, bredd ca 53 cm.
3 nycklar följer.

Renoverat och kompleterat.
Bruksslitage repor färgbortfall och slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 nycklar följer.

Renoverat och kompleterat.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 181