SVANTE RYDBERG. Två i en. Olja på duk. Signerad S Rydberg.

147612. SVANTE RYDBERG. Två i en. Olja på duk. Signerad S Rydberg.

46x23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x23 cm.

Antal besök: 6 368