Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Insjölandskap. Olja på duk. 1900-talets början. Osignerad.
147597. OKÄND KONSTNÄR. Insjölandskap. Olja på duk. 1900-talets början. Osignerad.
19x26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
19x26 cm.
Garpenhus Auktioner
752