CARL BARKS. "GOLFAREN".

CARL BARKS. "GOLFAREN".
1475478. CARL BARKS. "GOLFAREN".

Färgserigrafi, signerad och numrerad s 20/25, bildmått ca 26x21 cm. Certifikat medföljer.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 090