SKÅL, silver, Christian F. Heise, Köpenhamn, 1924. Vikt 272g.

14753. SKÅL, silver, Christian F. Heise, Köpenhamn, 1924. Vikt 272g.

Diameter 16,5, höjd 9 cm.

Gåvoinskription. Bruksslitage. Mindre kantbucklor/stötbucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 16,5, höjd 9 cm.

Antal besök: 1 448