BYRÅ, jugend, björk, ca 1900.

147532. BYRÅ, jugend, björk, ca 1900.

Höjd 78 cm, längd 109 cm, djup 54 cm.

Byrålådorna nytillverkade i ek, lådfronter original i björk med slitage, fläckar, skiva med vattenfläckar, repor. Sprickor. Defekt beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 799