LJUSKRONA, barock, 1700-tal.

LJUSKRONA, barock, 1700-tal.
1475248. LJUSKRONA, barock, 1700-tal.

Mässing. Löstagbar dekor av blommor. Sex ljuspunkter. Diameter ca 65. Höjd ca 56 cm

OBS. Ändrad konditionsrapport 20/11 12.29.

Slitage. Repor och märken. Lagningar. Ett dekorelement saknar del av dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 836