HANDSPEGEL, mässing, 1800-tal.

1474920. HANDSPEGEL, mässing, 1800-tal.

Dekoration med 3-kronor. Längd 11 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 329