DONALD KUNZ. Gouache.

DONALD KUNZ. Gouache.
1474854. DONALD KUNZ. Gouache.

Abstrakt komposition. Signerad. 34x26 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 762