SALSSKÅP, rokoko, 1700-tal.

SALSSKÅP, rokoko, 1700-tal.
147396. SALSSKÅP, rokoko, 1700-tal.

Betsad furu. Överskåp med dörrpar. Underskåp med 4 lådor. Längd 122 cm, bredd 47 cm, höjd 205 cm.

Renoverat samt kompletterat. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 554