SLAGBORD, 1700-tal.

SLAGBORD, 1700-tal.
147394. SLAGBORD, 1700-tal.

Ek. Svarvade ben. Låda i sargen. Rundade skivor. Längd 114 cm, total b redd 135 cm, höjd 74 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
147394. SLAGBORD, 1700-tal.

Slitage.

Antal besök: 1 346