HEUER, kronograf, "Tachymeter" 73473, originalband, ca 1970.

1473674. HEUER, kronograf, "Tachymeter" 73473, originalband, ca 1970.

Cal Valjoux 7734, boett signerad "Heuer-Leonidas SA Swiss". Diameter 38 mm. Stål med band i svart läder.

Åldersrelaterat slitage, genomgången och servad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 711