OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, monogramsignerad EB.

1473572. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, monogramsignerad EB.

Ram cirka 44 x 34 cm, bild cirka 29 x 20 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 824