FARTYGSRATT, Tidigt 1900-tal.

FARTYGSRATT, Tidigt 1900-tal.
147351. FARTYGSRATT, Tidigt 1900-tal.

Trä med inlägg av mässing
Diameter 120 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä med inlägg av mässing
Diameter 120 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 132