TAKLAMPA med prismor, 1900-tal.

147333. TAKLAMPA med prismor, 1900-tal.

Stomme av metall, behängd med prismor, sex elektriska ljuspunkter. Diameter 42, höjd utan kedja 25 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 650