SPINDELUR, Thomas Whitt, London, 17/1800-tal, silverboett.

14732. SPINDELUR, Thomas Whitt, London, 17/1800-tal, silverboett.

Nyckel finns.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Slitage.

Antal besök: 1 262