SERVANDO CABRERA MORENO. Utan titel.

1473080. SERVANDO CABRERA MORENO. Utan titel.

Bläckteckning på papper
Signerad och daterad 1977. Utförs under din vistelse i Spanien
47,5x61 cm.

Rynkor, troligen orsakad av stödet. Målad aluminiumram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Bläckteckning på papper
47,5x61 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 543