STORT PARTI NYSILVERBESTICK, 18/1900-tal.

1472867. STORT PARTI NYSILVERBESTICK, 18/1900-tal.

Ca 130 delar. Bla Vasa och Franska liljan.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 290